Acum este Joi Iul 24, 2014 2:24 pm

butuc,contact

Probleme ce nu tin de mecanica, electrica sau de intretinere, etc.
  • Autor
2nd gear

morisman

2nd gear

Vârsta: 50
  • Masina: matizstandard faraoptiuni 2006

butuc,contact

MesajVin Iul 12, 2013 9:30 am

Problema este ca am uitat cheile in masina si am inchiso,neavand al doilea rand de chei nici la contact nici la usa.Am chemat un vecin care a muncit o ora cu niste sarme si pina la urma mia deschis dar mi a stricat iala la o singura portiera(cealalta o deschid si intru)si a zis ca trebuie sa umblu eu ca el nu mai are timp si sa repar broasca,nu stiu cum sa fac,una la mana(cine poate sa mi raspunda,aceasta e o problema secundara cu sa desfac pe dinauntru)problema principala este ca dupa ce a plecat reparatorul m am dus la un atelier si mi a facut o cheie pentru usa de rezerva 15 lei in caz de uit cheile in contact si mi azis ca ma costa 70 lei sa mi faca una si aceeasi cheie si pentru usi si pentru contact si sa vin cand am timp(cica am o cheie ascunsa sub bord cu cip)deci intrebarea mea este SI SCRIU CU LITERE MARI CA ASA SE LIMITEZE DE RESTUL SUBIECTULUI,SA NU SE SUPERE ADMIN,DECI NU CUMVA LA PRETUL ASTA DE 70 LEI EI O SA MI SCHIMBE BUTUCUL DAR NU O SA MAI AM UNELE FUNCTII,GEN BLOCARE VOLAN ETC,NU STIU,i am sunat si au zis sa ma duc la ora 13 Cine poate sa mi trimita raspuns pana in ora 13,multumesc.

Înapoi la Diverse