Portiere

Salut tuturor

pentru o viitoare reconstructie faciala a matizului meu, caut portiere in stare excelenta la un pret de bun simt. Stiu ca piesele la mina a doua nu sint ca cele noi insa caut ceva care sa nu imi dea batai de cap vreme de citiva ani, si aici vorbesc despre rugina. Matizul meu este din 2004. Portierele pe care le caut trebuie sa fie complete ulterior doar geamurile vor fi schimbate cu unele noi. Trebuie sa fie in buna stare deoarece vor fi curatate pina la tabla si refacute in vederea vopsirii.

Intrebare: pentru matizul meu din 2004, se potrivesc portiere fata care au oglinzi cu reglaj din interior?

PS. Pretul va fi negociat dupa ce tinichigiul va verifica portierele. Va multumesc anticipat
Respect!...pentru ca imi pasa.

Re: Portiere

zztop scrie:Intrebare: pentru matizul meu din 2004, se potrivesc portiere fata care au oglinzi cu reglaj din interior?
Atat timp cat gasesti usile cu gauri, nu ai nicio problema - usile sunt identice cu cele fara reglaj din interior - singura diferenta este ca ai gaura pentru reglajele oglinzilor. Atata tot.

Trebuie insa sa iti iei si oglinzile cu reglajul din interior.
Regulament forum MatizClub.ro
Intalniri MatizClub.ro
Stickere MatizClub.ro
Calendare MatizClub.ro